HaFajski Sylwester

 

Gorące rytmy płynące z głośników, bioderka podrygujące w takt muzyki, kolorowe kwiaty, palmy kokosowe, drinki z palemką, trawiaste spódniczki, piękne uśmiechy i głośne ALOHA! – tak w skrócie można opowiedzieć o magicznej nocy z 2012 na 2013 rok.

Przygotowania do Sylwestra rozpoczęły się już w piątek, kiedy to ekipa organizacyjna zebrała swych członków przy prostokątnym stole, w ruch poszły długopisy, kreatywność i ukryte talenty. Powstał plan działania, zgodnie z którym już w sobotę ekipa dzielnych mężczyzn, którym władze Hawajów już przyznały bananowca i dwie palmy, stworzyli unikatową plażę przy kominku. Zręczne ręce dziewcząt sadziły palmy, robiły kwiaty, wieszały banany, tworząc niepowtarzalny nastrój.

W sylwestrową noc Frajda wyglądała nieziemsko!

Piękne dekoracje, plaża, ogień, kwiaty, palmy i… pięknie wystrojeni, klimatyczni ludzie wspólnie rozpoczynający zabawę głośnym ALOHA! Lepszego początku zabawy wprost nie można sobie wymarzyć! Z głośników popłynęła skoczna muzyka, odbył się krótki kurs tańca hula, liczba osób na parkiecie z minuty na minutę rosła. Dla wszystkich chętnych zapewniono gadżety i specjalną Foto Klitkę- gdzie uczestnicy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia z humorystycznym akcentem. Muzyka, stroje, ciepły klimat i hawajska atmosfera ogarnęła Frajdę i wszystkich gości. Zabawa w tych, jakże gorących, rytmach trwała do bladego świtu. Z resztą… zdjęcia mówią same za siebie!
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, za energię, radość, bycie w ten wyjątkowy wieczór z nami. Podobno jaki Sylwester- taki cały rok… więc 2013 zapowiada się być rokiem wyjątkowym!!!

Marta Jońca

fot. Marta Jońca

 

 

Dodaj komentarz

*