Pierwszy Weekend w Siodle:)

W dniach 18.01-19.01 w Szkole Aktywnego Wypoczynku FRAJDA miał miejsce pierwszy w tym roku „weekendu w siodle dla początkujących”. W „weekendzie w siodle” gościliśmy  dwie wspaniałe młode uczestniczki. Dziewczynki pełne chęci do pracy przy koniach oraz doskonalenia umiejętności jeździeckich wytrwale i ochoczo pomagały w pracach w stajni. W sobotę po zapoznaniu się z regulaminem stajni i ośrodka zaczęły zajęcia. Pierwsze czyszczenie i przygotowały konia do jazdy, następnie każda z nich podczas indywidualnej lekcji w siodle wykazała się niewiarygodnym zapałem i chęcią do nauki.

Po pracowitym dniu, po kolacji wspólnie z panią instruktor dyskutowały na „końskie tematy” przy prezentacji multimedialnej.

Kolejny dzień rozpoczął się porannym karmieniem koni i wypuszczeniem ich ze stajni. Dziewczęta oprócz indywidualnej lekcji w siodle, pojechały konno na spacer w kierunku plaży. Podczas weekendu w siodle uczestniczki nauczyły się wielu nowych rzeczy związanych nie tylko z umiejętnościami jeździeckimi ale również z wiedzą o koniach.

Był to bardzo mile spędzony czas. Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej na kolejny weekend 15.03-16.03.2014

Dodaj komentarz

*