Zakończenie projektu Windsurfing Flying School

„ Jeżeli przyjąć, że miarą powodzenia Windsurfing Flying School jest uśmiechnięta młodzież, która odkryła nową pasję, to należy uznać, że projekt zakończył się sukcesem.”


Cytat ten pochodzi ze strony Windsurfing Flying School i idealnie pasuje do opisu zakończonego przed miesiącem projektu.
Podczas 3 turnusów młodzież ze Stepnicy oraz Świnoujścia zdobywała wiedzę o fantastycznej dyscyplinie sportu, jaką jest windsurfing.

Uczestnicy nawet po zakończeniu swoich turnusów przyjeżdżali do Czarnocina, by móc wskoczyć na deskę i poczuć tę „wietrzną przyjemność”. Aby im w tym pomóc, z funduszy projektu WFS sponsorowanego przez Grupę Kapitałową ENEA zakupione zostały dwa kompletne zestawy windsurfingowe. Są dostępne w naszym ośrodku przez cały sezon dla młodzieży, która uczestniczyła w tym szkoleniu.

Powoli kończy się sezon windsurfingowy nad wodami Zalewu Szczecińskiego, a my już myślimy, jak ugryźć temat kontynuacji projektu w sezonie następnym. Zachęcamy przy tym do aktywnego wspierania działań Windsurfing Flying School poprzez uczestnictwo, sponsoring lub promocję przedsięwzięcia.

Audycja radiowa Polskiego Radia o projekcie WFS pod adresem:

http://www.polskieradio.pl/80/1007/Artykul/428871,Deskanie-tylko-zabawaHanna-Bogoryja-Zakrzewska

 

Więcej informacji oraz  zdjęć projektowych na stronie: http://www.windfs.pl

Dodaj komentarz

*