Artystyczna Zielona Szkoła- Pobyt jednodniowy bez noclegu

 

W artystycznym programie jednodniowym BEZ NOCLEGU:

 1. Wyżywienie  – obiad dwudaniowy
 2. Bomba energetyczna- zajęcia , zabawy i gry pozytywne, podnoszące poziom energii w grupie.
 3. 2 bloki warsztatowe do wyboru z 9

 

CENA: 50 zł/os

 

Przy pobycie jednodniowym program zaczynamy o godzinie 10:00,  kończymy o godzinie 18:00

 

Warsztaty do wyboru:

 • BUMBUM rurki – kolorowe, muzyczne tuby wykonane z bezpiecznego tworzywa. Lekkie i dokładnie nastrojone, a ich kolorystyka odpowiada odpowiednim dźwiękom. Świetnie sprawdzają się jako muzyczne instrumenty pomocne przy nauce rytmu. Z klasą przy akompaniamencie kolorowych BUMBUM rurek  można śpiewać znane i lubiane piosenki. Czas trwania zajęć około 45min  (zajęcia dla całej klasy)
 • Tańce hulańce- pełne ekspresji i ruchu warsztaty taneczne.W technikach tańca nowoczesnego, współczesnego, a także w rytmach ZUMBY dla całej klasy. Nie ma to jak super zabawa i zdrowa aktywność fizyczna przy akompaniamencie świetnej muzyki. Czas trwania zajęć około 1h (zajęcia dla całej klasy)
 • Warsztaty z Rękodzieła-  podstawki pod kubek, zakładki do książek, świecznika i inne przedmioty możemy stworzyć na zajęciach metodą decoupage. To wspaniała okazja do zaprezentowania swojej inwencji twórczej. Czas trwania zajęć około 1,5 h. ( zajęcia w grupach max 12 -15 os)
 • Balonowe zwierzaki- zrób je sam- Uruchom swoją wyobraźnię i twórz razem z nami balonowe stwory. Zajęcia dla całej klasy
 • Nie ma rzeczy niemożliwych- czyli jak zrobić coś z niczego- podczas tych warsztatów przekonasz się, że z najmniej pozornych przedmiotów mogą powstać cudne cudeńka. Koraliki, naszyjniki, wisiorki-zaprojektuj swoją biżuterię, dla siebie, na prezent, dla bliskiej osoby….to niepowtarzalne podarunki które dają dużo radości. Czas trwania zajęć to około 1,5 h (zajęcia w grupach max do 12-15 os)
 • Warsztaty teatralne- praca z reżyserem teatralnym (1,5 h)zajęcia w grupach max do 12 os
 • Filcowe Rękodzieło- własnoręcznie uczymy się wykonać  prace z filcu np. broszkę, kwiatek, kolczyk czy inne cudeńka. Czas trwania zajęć około 1,5 h ( zajęcia w grupach max do 15 os)
 • Wielkie odlewanie- wykonujemy odlewy gipsowe i bawimy się masą solną. Odlewy gipsowe to bardzo fajny dodatek do obrazów i innych prac twórczych : ). Czas trwania zajęć około 1,5 h ( zajęcia w grupach 12-14 os)
 • Cukiernicze szaleństwo- kolorowe, słodkie, pyszne, jedyne w swoim rodzaju ciasteczka. Zajęcia kulinarne w których każdy może stać się szefem kuchni.

 

 

Zapewniamy:

 • materiały do zajęć,
 • wykwalifikowaną kadrę,
 • świetna artystyczną zabawę

 

Podczas zajęć uczestnicy znajdują się pod opieka opiekuna wychowawcy, który jest obecny podczas trwania warsztatów.


Dodatkowo można dokupić kubek z klasowym zdjęciem dla całej klasy – 10 zł/os za szt

 

W przypadku, kiedy w klasie znajduje się uczeń, którego rodzina jest w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej i z tego powodu osoba ta nie może jechać z całą klasą na wycieczkę, wówczas prosimy o kontakt z nami.

 


TRANSPORT AUTOKAROWY (płatny dodatkowo): 

(przywóz i odwóz na trasie Szczecin-Czarnocin)

telefon do firmy transportowej 602-605-241

 

REZERWACJA MIEJSC


INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
tel.  503-967-508
fax. 91-41-88-374
e-mail: frajda@frajda.com.pl

poniedziałek-piątek w godz. 10:00- 18:00


pobierz kartę zgłoszeniową na zieloną szkołę   pobierz

 

Wypełniona kartę zgłoszeniową należy wysłać:

 • fax- 91-41-88-374