Pobyty integracyjne dla szkół z dwoma noclegami

ZIELONE SZKOŁY

pobyty integracyjne

PRZYJEDŹ ZE SWOJĄ KLASĄ NA TRZYDNIOWY POBYT Z DWOMA NOCLEGAMI !


Szkoła Aktywnego Wypoczynku „FRAJDA” ma swoją siedzibę w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim.

Dysponujemy obiektem o 100 miejscach noclegowych, pięknie położonym na granicy lasu i zakończeniu drogi dojazdowej. Obiekt jest usytuowany 200 m od plaży, gdzie ogromna mielizna ciągnąca się wzdłuż brzegu umożliwia bezpieczne  zajęcia w wodzie nawet z dziećmi słabo pływającymi.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Jest to obiekt całoroczny o standardzie przystosowanym do potrzeb wypoczynku dzieci i młodzieży.

Pokoje od 2 do 7-osobowych, łazienki i prysznice na korytarzach, duża świetlica z kominkiem, salka lustrzana do zajęć muzycznych, teatralnych lub tanecznych, stołówka na 70 osób, salka lekcyjna.

Na terenie obiektu znajdują się boisko do siatkówki plażowej, asfaltowe boisko do koszykówki, w pobliżu boisko trawiaste do piłki nożnej, ścianka wspinaczkowa o wysokości 12 m do zajęć wspinaczkowych oraz mini-ścianka treningowa.

 

 

PROGRAM POBYTU

Wybierz dwie atrakcje wliczone w cenę pobytu !!!


kajakowanie na płytkim akwenie- zajęcia prowadzone przez instruktora na płytkim i zamkniętym akwenie. Uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa na wodzie i uczą się podstawowych manewrów.


 


wycieczka rowerowa - trasa dobierana jest do wieku uczestników oraz ich umiejętności poruszana się na rowerze. Uczniowie poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Grupa porusza się drogami leśnymi i polnymi po terenie NATURY 2000. Zwiedzamy Park Natury Zalewu Szczecińskiego.

 

 

wycieczka wozem konnym po okolicy- w grupach maksymalnie do 15 osób wraz z opiekunem. Uczestnicy mają okazję poznać piękna okolice Czarnocina.

 

 

 

 

wspólne robienie pizzy- uczniowie od samego początku całą grupą sami przygotowują pizzę ( kroją składniki, wałkują ciasto) by na koniec móc ją zjeść. zajęcia odbywają się pod okiem opiekunów i prowadzącego zajęcia.

 

 

 

 

ścianka wspinaczkowa o niskim stopniu trudności- zajęcia specjalistyczne prowadzone są przez instruktorów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do asekuracji. Uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa podczas wspinaczki na sztuczne ściany, oraz jak funkcjonuje  i do czego służy sprzęt.

 

 

 

zabawy na linach- zabawy prowadzone przez instruktorów  z wykorzystaniem lin. liny rozwieszone są niskiej wysokości. Grupa bierze udział w kilku zabawach linowych w których może przełamać swoje lęki, uczyć się wzajemnej asekuracji, a przy tym dobrze się bawić. Zajęcia są elementem edukacji nieformalnej typu outdoor.

 

 

 

gry integracyjne dla całej klasy- pakiet gier integracyjnych przeznaczony jest dla całej klasy. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy,  pokazanie jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie, a przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich. Zajęcia są elementem edukacji nieformalnej typu outdoor.

 

 

 

 

 

 

wspinaczka na skrzynki- zajęcia specjalistyczne prowadzone przez instruktorów. Uczestnicy przyczepieni do liny wspinają się na skrzynki budując jak najwyższą wieżę. Zajęcia są elementem edukacji nieformalnej typu  outdoor.

 

 

 

Wspólne robienie klasowej flagi

 

 

 

 

Atrakcje są wliczone w cenę tylko przy pobytach z dwoma lub więcej noclegami!

 

Wszystkie zajęcia specjalistyczne prowadzone są przez  naszych instruktorów. Podczas zajęć dzieci przebywają pod opieką wychowawcy, opiekuna klasy i osoby prowadzącej zajęcia!


Pobyt rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia i kończy śniadaniem ostatniego dnia pobytu. Wykwaterowanie z pokoi następuje do godz. 10:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość pozostania dłużej na terenie Ośrodka w ostatni dzień i wykupienia dodatkowo obiadu (pełen obiad dwudaniowy 20 zł/os lub posiłek jednodaniowy 15 zł/os.)

Pobyty trwają od poniedziałku do środy, od środy do piątku lub od piątku do niedzieli. Pobyty dłuższe niż 3-dniowe wg odrębnych ustaleń. Pobyty z jednym noclegiem także wg odrębnych ustaleń.


Po przyjeździe istnieje możliwość zmiany zaplanowanych wcześniej zajęć stosownie do pogody.


Dla wszystkich chętnych  DYSKOTEKA, KARAOKE  i ZUMBA- GRATIS!!!

 


DODATKOWE ATRAKCJE


 • PRZEJAŻDŻKA KONNA W SIODLE

Indywidualnie pod opieką naszego instruktora. Cena: 8 zł/osDODATKOWE ATRAKCJE PŁATNE NASTĘPUJĄCO:

 • ścianka wspinaczkowa dla każdego 12 zł/os
 • wspinaczka na skrzynki 10zł/os
 • zabawy linowe 10 zł/os
 • wycieczka wozem konnym po okolicy 10 zł/os
 • kajakowanie pod opieką instruktora 10 zł/os
 • wycieczka rowerowa z przewodnikiem 8 zł/os
 • ognisko z kiełbaskami 8 zł/os
 • decoupage  15 zł/os
 • pakiet gier integracyjnych 10 zł/os
 • wspólne robienie pizzy 8 zł/os
 • zabawy z płachtą KLANZY 3zł/os
 • wspólne robienie flagi 5zł/os
 • outdoorowe zabawy teambuildingowe 10zł/ os

 

CENTRUM SŁOWIAN I WIKINGÓW

Polecamy wszystkim szkołom w trzecim dniu pobytu, po wykwaterowaniu,  wizytę w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie. Centrum stanowi zrekonstruowana wioska z okresu wczesnego średniowiecza  (IX- XI w.) osadzona w kulturze słowiańsko-wikińskiej.

Szczegóły oraz ceny na stronie Centrum Słowian i Wikingów.

Rezerwacja terminów pod nr tel. 605-640-644CENA ZA POBYT Z DWOMA NOCLEGAMI

179 zł

za 1 osobę (opiekunowie 1 na 10 osób w cenie)

 

PRZY POBYTACH POWYŻEJ 3 DNI DODATKOWO PŁATNE:

35 zł/os – za każdy nocleg,
44 zł/os – całodzienne wyżywienie.

Cena obejmuje również:

 • korzystanie z drobnego sprzętu sportowego
 • korzystanie z salki do ćwiczeń lub salki lekcyjnej

 

PRZY POBYTACH PONIŻEJ 3 DNI  wszystko naliczane jest osobno ( nocleg, wyżywienie i atrakcje)

ZNIŻKI

grupa poniżej 60 osób = 0% zniżki
grupa 60 osób i więcej = 5% zniżki
grupa 80 osób i więcej = 10% zniżki

Zniżki dotyczą tylko pobytów z minimum dwoma noclegami!

 

W przypadku, kiedy w klasie znajduje się uczeń, którego rodzina jest w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej i z tego powodu osoba ta nie może jechać z całą klasą na wycieczkę, wówczas prosimy o kontakt z nami.

 

TRANSPORT AUTOKAROWY (płatny dodatkowo):

1300 zł brutto (przywóz i odwóz na trasie Szczecin-Czarnocin)

telefon do firmy transportowej 602-605-241

REZERWACJA MIEJSC


INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
tel.  503-967-508
fax. 91-41-88-374
e-mail: frajda@frajda.com.pl

poniedziałek-piątek w godz. 900- 17:00


pobierz kartę zgłoszeniową na zieloną szkołę  pobierz

 

Wypełniona kartę zgłoszeniową należy wysłać:

 • fax- 91-41-88-374