EDUKACJA INNOWACJA

II Międzynarodowa Konferencja EDUKACJA – INNOWACJA, Wielka gra o potencjał i zdrowie dzieci poświęcona jest innowacjom w edukacji, edukacji nieformalnej, najnowszym trendom w uczeniu i wychowaniu dzieci i młodzieży.

 

W bieżącym roku program konferencji został przygotowany szczególnie z myślą o nauczycielach oraz, albo przede wszystkim, o rodzicach dzieci uczących się.

W trakcie trwania konferencji polscy i zagraniczni eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, które bazują na najnowszych osiągnięciach naukowych w tym zakresie i których zastosowanie przynosi, jak pokazuje praktyka, zaskakująco korzystne dla dzieci i młodzieży efekty edukacyjne i wychowawcze.

W ramach dwudniowej konferencji wszystkim uczestnikom zapewniamy:
-inspirujące wystąpienia ekspertów w zakresie najnowszych metod edukacji i wychowania,
-duży wybór zajęć warsztatowych, kierowanych zarówno do nauczycieli, edukatorów, jak i rodziców,
-pełne wyżywienie oraz bogaty zestaw materiałów konferencyjnych.

Konferencja kierowana jest do dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli, pedagogów, terapeutów, pracowników socjalnych, pracowników środowisk akademickich, studentów, animatorów, trenerów, instruktorów, ale też RODZICÓW i osób, którym zależy na podnoszeniu jakości edukacji swoich podopiecznych.

Nowością tegorocznej konferencji jest to, że rodzice mogą uczestniczyć w konferencji razem z dziećmi ponieważ organizatorzy zapewniają im opiekę i zajęcia.

Wszystkie wystąpienia i warsztaty gości zagranicznych będą tłumaczone na język polski.

Koszt udziału w dwudniowej konferencji: 200zł/osoba (w tym materiały i wyżywienie, animacje dla dzieci)

Rejestracja: formularz zgłoszeniowy na stronie www.edukacjainnowacja.pl lub pod numerem tel.: 91 4536672 /pon-pt 8-15/.

Rejestracji i wpłat należy dokonywać do 21 listopada 2016