Konna Zielona Szkoła

1. Ile nóg ma koń?

2. Co koń je na śniadanie?

3. Gdzie koń ma sanie?

4. Czy koń śpi na stojąco?

5. Jak koń drapie się po plecach?

6. W jakim języku mówi koń?

 

Nie wiesz…? Odpowiedź na te i inne pytania poznasz stając oko w oko z sześcioma dzielnymi Konikami Huculskimi w Szkole Aktywnego Wypoczynku FRAJDA .

 

 

Konna Zielona Szkoła jest to doskonałe połączenie nauki z super przygodą.

 

Nasze Konie to HUCUŁY. Są to idealne konie zarówno do nauki jazdy konnej jak i jazdy w terenie dla zaawansowanych jeźdźców. Są zrównoważone i odważne. Mają do 140 cm w kłębie, więc doskonale nadają się dla dzieci, jednak mogą służyć jako wierzchowce również dla dorosłych.

NASZE KONIE większą część roku spędzają na pastwiskach, więc są zdrowe, wybiegane i chętne do współpracy z człowiekiem. Szkółka dysponuje ujeżdżalnią i bezpiecznym, zabudowanym okólnikiem, w którym odbywają jazdy dla początkujących. Posiadamy kompletny sprzęt do nauki jazdy i pielęgnacji koni.

 

FRAJDA leży w miejscu wymarzonym do konnych wyjazdów w teren – równiny i pagórki, woda, do której można bezpiecznie wjechać, łąki, lasy, rewelacyjne miejsca na galopy i romantyczne zachody słońca. Są to tereny chronione przyrodniczo, wchodzące w skład obszaru „Natura 2000″.

 

Zajęcia prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

 

Zapraszamy do skorzystania z jednej z trzech propozycji Konnej Zielonej Szkoły:


1. Program z dwoma noclegami zobacz tutaj

2.Program z jednym noclegiem zobacz tutaj

3.Program przy pobycie jednodniowym bez noclegu zobacz tutaj

 

 


Szkoła Aktywnego Wypoczynku „FRAJDA” ma swoją siedzibę w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim.

Wszystkie zajęcia specjalistyczne prowadzone są przez  naszych instruktorów. Podczas zajęć dzieci przebywają pod opieką wychowawcy, opiekuna klasy i osoby prowadzącej zajęcia!